Previous Next

پروژه ی NLOGO زیر قیمت

واحد های زیر قیمت دفتر فروش را  از بیا تو استانبول بخواهید.

 

فروش اکازیون واحد های یک خواب پروژه ان لوگو با قیمت استثنایی 265 هزار لیر

فروش اکازیون واحد های دو خواب پروژه ان لوگو با قیمت استثنایی 340 هزار لیر


پروژه ان لوگو N Logo استانبول
لوکس در قلب شهر ، با مساحت ۳۱٫۰۰۰۰ متر مربع از کل زیر بنا

که مجموع ۲٫۶۷۶ به هیت مدیره تعلق دارد.

 در قلب شهر : ۳۱٫۰۰۰۰ متر مربع از کل زیر بنا که مجموع ۲٫۶۷۶ به هیت مدیره تعلق دارد. در قلب پروژه ، آپارتمان بسیار ویژه ای که تشکیل شده از ۸۷ دفتر کار که راحتی و اجرای جلسه ی منحصر به فرد و متفاوتی را ایجاد میکند. در استانبول یک معماری غنی و با چشم انداز عالی که با عوامل جذاب خود توانسته به یکی از مغازه ها و بوتیک های مجلل و منحصر به فردی که دارای جذب امتیازات بالا تبدیل شده است که به درخواست تجدید نظر شما به تمام سلیقه ها در تم های مختلف از فرهنگ های دیگر موجب شده است.

*نمادی جدیدی از اروپا در قلب استانبول: نماد جدیدی از طرف استانبول اروپایی)NLOGO ISTANBUL(
و یک زندگی خوشایند و سرگرم کننده با امکانات عمومی مرفه در استانبول را فراهم میکند.
Nlogo قصد دارد برای خانه داران یک زندگی مجلل را به وجود اورد.
با داشتن امکانات و خدمات اجتماعی که ارایه میدهد ایجاد خوشبختی و باز شدن در های رویایی و دنیایی باور نکردنی همراه با اشتیاق برای شما مهیا میسازد.
ان لوگو با داشتن طراحی شگفت انگیز توانسته امتیاز ۵ ستاره بودن را کسب کند.
*تفریحات و خاطرات به یادماندنی وارزشمندی را با ان لوگو تجربه کنید:ما میدانیم که بالا بودن ارزش یک زندگی مدرن و شیک با صرفه جویی در زمان بدست می آید.
ما با یک پروژه ی جدید و یک زندگی تازه و با آرامشی را به شما ارایه میدهیم. که همه نوع خدمات شیک و لوکس را در منطقه مارمارای طرف اروپایی بوجود آورده است و نزدیک به خدمات تجاری وسرگرمی و دور از ترافیک می باشد . بدون در نظر گرفتن زندگی در مرکز و جاهای شلوغ یک زندگی آرام و متفاوتی را برایتان فراهم میکنیم.

ما به شما وعده ی لذت بردن ویک زندگی سالم ، شاد و هیجان انگیز را در قلب شهر ارایه میدهیم.
هر زمان ورزش را در ان لوگو متوقف کردید برنامه ویتامین در اختیار شما قرار میگیرد.کوکتل و میوه های مختلف و محصولات سالم را با ن لوگو تجربه کنید. ما قصد داریم یک تغییر متفاوت و مثبتی را در زندگی شما به وجود اوریم.با یک ورزش مناسب و سرگرم کننده به شما یک زندگی لاکچری ارایه میدهیم.