Previous Next

پروژه ی بی نظیر وادی استانبول

اگر دنبال زندگی لاکچری در مکانی شیک و امن و سرسبز  در بهترین منطقه ی استاتبول ( ماسلاک ) هستید وادی استانبول از بهترین گزینه هاست .

پروژه وادی استانبول پارک ساریر Vadistanbul Park از 762 خانه تشکیل شده است. 100 هزار متر مربع دفتر، 20 هزار متر مربع هوم آفیس ، 22 هزار متر مربع فضای فروشگاه و 3 هزار و 700 پارکینگ ماشین در نظر گرفته شده است.در مجموع پروژه وادی استانبول با مساحت 424 هزار متر مربع، دارای 74 هزار متر مربع زیر بنا است.پروژه وادی در ماسلاک در کنار جنگلهای بلگراد احداث گردیده است و با واحد های دارای تراس ، مراکز خرید کافه های متعدد ، مراکز تفریحی و ورزشی ، استخرهای شنا ،زندگی متفاوتی برای شما ارائه می دارد . در زمینی به مساحت 424 هزار متر مربع دارای سه هزار واحد مسکونی ، هفتاد هزار متر مربع مرکز تجاری و یک خیابان به طول 760 متر دارای 29 هزار متر مربع فضای تجاری ، رستوران ، 180 هزار متر مربع دفتر کاری تشکیل شده است.وادی استانبول توسط معروفترین معمارهای آمریکا SOM Architecture طراحی شده است . این پروژه به طور استثنایی دارای خط مترو ویژه خواهد بود و این خط مترو این پروژه را به خط متروی شهری وصل خواهد نمود. در عمق طبیعت با بهره گیری از هوای زیبای تنگه بسفر لذت زندگی را برای شما به ارمغان خواهد آورد . بعد از سه سال وادی استانبول به علت موقعیت استثنایی خود تبدیل به بهترین نقطه استانبول خواهد شد . از سال 2014 پروژه آماده اسکان شده و فازهای بعدی تا سال 2016 به اتمام خواهد رسید.

دارای فضای سبز ، فضای بازی کودکان ، استخر و سونا ، حمام و جکوزی ، سالن بدنسازی  حرفه ای و...

چرا برای خرید از پروژه ها باید از ما کمک بگیرید: 

اکثر هموطنان این حس رو دارن که اگر به صورت مستقیم از هولدینگ ها خرید کنند مقرون به صرفه و ارزان تر است و در واقع واسطه ها را حذف کرده اند در صورتی که اکثر هولدینگ ها از روی لیست فروش انجام می دهند ، و آژانس های معتبر درصد کمیسیون را مستقیم از هولدینگ می گیرند و حق کشیدن روی ملک یا گرفتن  کمیسیون به صورت مجزا را  را ندارند ، در ترکیه خرید ملک پیچیدگی های خاص خود را دارد ، مثلا در یک رزیدانس قیمت یک واحد 105 متری نسبت به طبفه و چشم انداز قسمت های مختلفی دارد ، هولدینگ های مختلف نسبت به نحوه ی پرداخت و زمان تخفیف ها و امتیازاتی را در نظر می گیرند که آژانس ها را با خبر می کنند و کارشناسان ما را در جریان می گذارند ، وقتی شخصی برای خرید منزل به صورت مستقیم با هولدینگ ارتباط بر قرار می کند در جریان خیلی از این آفر ها قرار نمیگیرند و یا خوب بودن و بد بودن یک واحد یا مناسب بودن قیمت را متوجه نمی شوند کارشناسان ما سابقه ی زیادی در فروش واحد ها دارند ( کدام بلوک بهترین قیمت و رشد را دارد ، کدام واحد مشکل دارد  و خوب فروخته نمی شود و....)   و صادقانه در خرید ملک در کنار شما خواهند بود.


 

 خرید آپارتمان در استانبول 

قیمت آپارتمان در استانبول 

💻 بانک اطلاعات مهاجرتی
Www.bia2istanbul.com
💻 بانک اطلاعات املاک استانبول
Www.bia2istanbul.com/home
📱شماره موبایلمون در واتساپ
905372383663+
989122764297+
مستقیم:
905528545120+
آدرس کانال ما:

https://t.me/biatooistanbul

آدرس گروه ما :

https://t.me/Biatoistanbul