Previous Next

پروژه ی 5Levent

این پروژه در قسمت اروپایی استانبول و در محله گوزل تپه است. اگر علاقه مند به زندگی در پروژه ای سر سبز و زیبا هستید باید بدونید که 50 درصد این پروژه رو فضای سبز تشکیل داده.

 

این پروژه یه جنگل به تمام معنی با بیش از 2000 گونه مختلف گیاهان و در محلی بسیار مدرن در استانبوله


پروژه 5Levent با همکاری Torunlar REIC و KİPTAŞ در محل اتصال TEM Alibeyköy ساخته شده ، 5 Levent در زمینی به مساحت 473 هزار متر مربع با سرمایه گذاری عظیم 1 میلیارد 800 میلیون TL ساخته شده است. 5- Levent در سال 2019 به اتمام می رسد و با 4000 خانه اش ، استانبول را به یک محله مدرن که 15 هزار نفر در آن زندگی می کنند ، می رساند. در مرحله اول 1200 خانه و در فاز دوم 900 خانه وجود دارد.

استانبول موفق به آماده سازی یک محله جدید و مدرن شده است که 15 هزار نفر در آن زندگی می کنند. انتظار می رود پنجمین پروژه 5Levent که توسط KİPTAŞ و Torunlar REIC به امضا رسیده است ، تحت عنوان “Finanskent 2” برای فروش ارائه شود. در ماه اول سال 2013 ، Torunlar REIC بالاترین پیشنهاد را به زمین Eyüp Alibeyköy داد ، که با مناقصه ای برگزار شده توسط KİPTAŞ برای فروش گذاشته شد.

پروژه پنجم Levent که با هزینه سرمایه گذاری 1 میلیارد 800 میلیون TL محقق شد ، این فرصت را دارد که به راحتی و خیلی سریع به بزرگراه TEM و جاده Kağıthane-Cendere برسید. این منطقه بسیار نزدیک به منطقه CBD (منطقه تجاری تجاری مرکزی) این پروژه واقع شده است که با مدل اشتراک دارایی ساخته شده است. همچنین به مراکز خرید ، مناطق تجاری ، مکانهای اجتماعی و فرهنگی و فرصتهای آموزشی در شهر نزدیک است. 54.28 درصد از مساحت ساخت و ساز متعلق به Torunlar REIC است.


پروژه 5 Levent ، که شامل 50 نوع مسکن مختلف است ، تقریباً 4000 اقامتگاه را شامل می شود. 200 آپارتمان در این پروژه به صاحبان زمین داده می شود. Torunlar REIC همچنین یک مجموعه 4 بلوک متشکل از 400 آپارتمان را برای کسانی که در خانه های واقع در زمین زندگی می کنند ، بنا می کند. علاوه بر واحدهای مسکونی که به K toPTAŞ پیشنهاد می شود ، این پروژه شامل یک منطقه آموزشی دانشگاه با مساحت ساخت و ساز 145 هزار متر مربع ، 2 مدرسه با 36 کلاس درس و 2 مسجد است.

عزیز تورون در سخنرانی خود در این جلسه اظهار داشت: 100 درصد از 1200 آپارتمان ارائه شده در مرحله 1 فروخته شده و گردش مالی تقریبا 1 میلیارد TL حاصل شده است. عزیز تورون با بیان اینکه لئون با نسبت متر مربع در فروش خود مطلوب ترین پروژه سال است ، اظهار داشت: این پروژه با 72 درصد بیشتر برای اهداف سرمایه گذاری و اقامت ترجیح داده شده است. 5- تورون همچنین از معیارهای اولویت کسانی که آپارتمان ها را از لونت خریداری کرده اند ، ذکر کرد و مکان این پروژه را ، قرار گرفتن در مرکز توسعه خطوط حمل و نقل و غنای مناطق تقویت اجتماعی از جمله دلایل اولویت ذکر کرد. تورون افزود: خطوط مترو از 5 لونت را می توان با آسانسور اتصال ویژه 50 متری به راحتی دریافت کرد.

در مرحله اول پروژه ، آپارتمان ها از روز فروش آنها 15 تا 18 درصد افزایش یافته است. 28 درصد از کسانی که در مرحله اول خانه خریداری کرده اند ، 38 درصد از محل اقامت ، 34 درصد از آپارتمان ها را به منظور اقامت و سرمایه گذاری خریداری کرده اند.

15 درصد از کسانی که 5 Levent را ترجیح می دهند معمار و مهندس هستند. Torunlar REIC مرحله فروش مرحله دوم پروژه 5 Levent را با یک فعالیت سودمند برای 200 آپارتمان اول در ماه مه آغاز کرد. سه مدل پرداخت مختلف ارائه می شود: وجه نقد ، مدت تورون و وام بانکی.

 


 

اطلاعات پروژه
شرکت ساختمان: Torunlar GYO
نوع پروژه: آپارتمان ، محل اقامت
تعداد اقامتگاه ها : 4000
مساحت زمین : 473000 متر مربع
انواع مسکن : 1 + 0، 1 + 1، 2 + 1، 3 + 1، 4 + 1
مساحت آپارتمانها : 50 – 200 متر مربع


امکانات

 • پارک پیاده روی
 • مسیر دوچرخه سواری
 • استخر روباز
 • باشگاه بدنسازی
 • زمین بسکتبال
 • زمین تنیس
 • میدان فستیوال
 • محوطه برای پیک نیک
 • محوطه برای بازی کودکان
 • خانه های درختی کودکان
 • رستوران و کافه
 • داروخانه
 • آرایشگاه