Previous Next

خرید آپارتمان استانبول مستقیم sun park evleri

اگر علاقه مند به محیطی آرام با دید بی نهایت دریا هستید  sun park  را توصیه می کنیم .

 پروژه ی سان پارک در مساحتی به اندازه ی شش هزار و دویست متر مربع بنا نهاده شده که نود و شش واحد مسکونی در شش بلوک ساختمانی و ده عدد مغازه است.

از جمله مشخصه های این پروژه داشتن استخر، کافه تریا، پارکینگهای دربی، نگهبانی و امنیت مطلق، سالن سینمای کودک و نوجوان، جیم و مرکز فیتنس و جایگاه بازی برای کودکان است...


خرید آپارتمان در استانبول 

 

پروژه Sun Park آپارتمان های ارزان قیمت با منظره دریا، واقع در بیلیک دوزو استانبول. این پروژه شامل 6 بلوک، 70 درصد فضای سبز، واحدهای 1 + 1 ، 2 + 1 و 3 + 1 با منظره رو به دریا. همه آپارتمانهای سان پارک دارای سیستم خانه هوشمند، کیفیت بالا و چشم انداز جذاب دریا یا پارک هستند. این مکان مناسب برای گذراندن تعطیلات در استانبول است.


موقعیت مکانی پروژه
این پروژه در نزدیکی شهر، به دور از سر و صدا، در مکانی مرتفع در استانبول قرار دارد. فرودگاه third استانبول فقط 30 کیلومتر فاصله با این پروژه فاصله دارد، همچنین مترو 1 کیلومتر و ido نیز در 2 کیلومتری واقع شده است. این پروژه توسط 4 مرکز خرید، حمل و نقل، 5 بیمارستان، مدرسه محلی و بین المللی و دانشگاه احاطه شده است.


امکانات پروژه سان پارک استانبول
پروژه ی سان پارک در مساحتی به اندازه ی شش هزار و دویست متر مربع بنا نهاده شده که شامل 96 واحد مسکونی در شش بلوک ساختمانی و ده عدد مغازه است.

از جمله مشخصه های این پروژه داشتن استخر، کافه تریا، پارکینگهای دربی، نگهبانی و امنیت مطلق، سالن سینمای کودک و نوجوان، باشگاه و مرکز فیتنس و زمین بازی برای کودکان است

امنیت 24 ساعته، دوربین مداربسته، پارکینگ در فضای باز، پارکینگ داخلی، مرکز تناسب اندام، سالن ورزشی، سونا، محوطه امکانات اجتماعی، زمین بسکتبال، زمین والیبال، زمین بازی و فضای سبز از دیگر ویژگی های این پروژه است. یک تراس خصوصی و منطقه پیاده روی نیز وجود دارد.


تعداد واحد های باقیمانده 11 واحد

قیمت آپارتمان در استانبول 

بانک اطلاعات املاک استانبول