Previous Next

آشنایی با پروژه ای بی نظیر جنب توریوم

 پس از سال 2002 میلادی این هولدینگ سازنده بعنوان یکی از شرکت های موفق در زمینه ساخت وساز توانسته پس از ساخت 4000 واحد مسکونی و با کیفیت را بهمرحله قرارداد و فروش برساند.

پروژه های این شرکت توانسته کلیه امکانات برای یک زندگی ایده آل را همچون خیابان ،مغازه ودفاتر کاری را در حوزه های مجتمع های اجرا شده خود بگنجاند . 

طراحی پروژه 

ما برای طراحی این پروژه از استانبول الهام گرفته وطرح آن را بعنوان یک میراث ماندگار ارزیابی نمودیم واستانبول نقطه اتصال دو قاره را در ابعاد یک شهر آرمانی که در آن ابعاد زندگی فردی واجتماعی در نظر گرفته شده برای اجرای آن در نظر گرفتیم.در این پروژه بمنظور رعایت اصول خانوادگی آن را در6 بلوک مجزا ،1016 واحد با 56 فروشگاهدر نظر گرفتیم و همچنین در این پروژه رزدانس ، تراس ،برج سوئیت وواحدهای تلفیقی در نظرگرفته شده است.


اوقات تفریحی جایگزین اوقات فراغت شما خواهد بود

این پروژه بعنوان یک محل زندگی مدرن واستاندارد ومتفاوت طراحی شده است که در آن شما خواهید توانست در یک محیط دنج وبه دور از استرس های روزانه زندگی نمایید.در این پروژه برای رده های سنی مختلف نقاط خاص مثل: دریاچه مصنوعی ،استخر رو باز، تالاروسایر امکانات برای اوقات فراغت شما در نظر گرفته شده است.


لذت بردن از پارک در وسط شهر

لحظات توام با آرامش واحساس تازگی در زندگی تنها بخشی از پروژه می باشد.در این پروژه بلحاظ معماری درختان و فضای مناسب با پروژه بمنظور ایجاد احساس آرامش ولذت از چشم اندازهای زیبا به میزان 60درصد فضای سبز در آن را شامل می گردد.افرادی که از پروژه های سبز خریداری می نمایند می توانند علاوه بر فضای سبز موجود در مقابل منزل خود از لذت وجود گلهایی همچون کاملیا وگلهای مصنوعی ،حوض های آب وفواره های زیبا لذت ببرند وسایر سورپرایزهایی که پس از خرید منتظر شماست.


پاداش ها در انتظار شماست.

پروژه برای خریداران خود ارزشهایی در نظر گرفته که تقدیم می کند واین ارزشها شامل استخر های شنای سرپوشیده ، وروباز ،به همراه لژهایی در اطراف آن واستخرهای شنای کودکان با آب های خنک منتظر عزیزانتان می باشد.همچنین سالن سینما ،مراکز سرپوشیده وروباز برای بازی کودکان ،استخر روباز برای شنای کودکان در نظر گرفته شده که استرس های روزانه شما را از بین خواهد برد.


سلامتی و آرامشی که به دنبالش هستید

علاوه بر کلوپ ها ورزشی پروژه، حمامهای ترک وفین ،اطاق های ماساژ وبدن سازی تا اطاق های نمک واز سوناهای خشک تا بخار منتظر شماست تا در محیطی آرام بخش به سلامتی وتازه گی در زندگی دست یابیدو می توانید سلامتی خود را بازیابید.


 این پروژه ،یک پروژه مناسب برای زندگی است.

نظرتون درباره پیاده روی در مسیرهای سر سبز چیست؟ویا نظرتون در مورد گذراندن لحظه هایتان در کنار عزیزانتان در کنار باربیکیو ومنقل کباب چیست؟ اگر می خواهید لحظاتیلذت بخش در کنار دوستانتان را در کافه تراس وکاملیا سپری نماییدوآنرا به این پروژه بسپارید.


شما از هرریسکی به دور خواهید بود

شما در سایه سیستم ها و اطاق های کنترل امنیتی در داخل محوطه وخارج از آن بطور 24 ساعت در هفته لحظات آرامی را تجربه خواهید کرد.دراین پروژه  کلیه عناصرکنترل کننده امنیتی بطور حرفه ای از سنسورهای دود وآتش گرفته تا دوربین های مداربسته محیطی کنترل کننده درب ورودی وپرسنل جفاظت فیزیکی همگی در جهت آرامش شما نظاره گر محیط شماهستند.


در این پروژه ورزش یک هوس زودگذرنیست

هیج چیز مثل شروع ورزش روزانه نیست.دراین پروژه  شما می توانید با استفاده از سالن های ورزشی کلیه ورزش های شامل فیتنس ، پاتنز،ویوگا را در کنار همسایگان ودوستانتان انجام داده ولذت آن را با هم تقسیم نمایید دراین مجموعه شما می توانید با بهره گیری از سالن های تنیس وبسکتبال با توجه به وضعیت جسمانی و روحی خود ورزش نموده واز بارهای ویتامین وآبمیوه روح تازه ای پیدا نمایید.


در این پروژه  خودروی شما در پارکینگتان خواهد بود.

اگر نگران دیر رسیدن به محل کار خود هستید ویا قرار ملاقات کاری و جلسه با دوستانتان دارید دیگر نگران نباشید چون خودروی شما به فاصله چند قدمی از منزلتان قرار دارد.


با بهترین مرکز آموزش

دراین پروژه  یک مرکز آموزشی با سالن های بزرگ کتابخانه ای و مرکز مطالعاتی به همراه کتب نفیس ، سالن های ورزشی ، رستوران ها بطور خاص در اختیار خریداران قرار دارد.به همین منظور وبرای برنامه ریزی برای آینده تحصیلی فرزندانتان نیز مدرسه ای طراحی شده است.


200 متر فاصله از متروبوس و80 متر فاصله از مترو

پروژه اجرا شده بعلت مجاورت آن با اتوبان دی 100 وهمچنین بزرگراه ای 5 دسترسی به همه محورها چه با خودروی شخصی وچه با وسایط نقلیه عمومی دسترسی بسیار آسان است.به شکل غیر منتظره ای متروبوس در200 متری شما ومترودر 80 متری منزل شماتمامی احتیاجات شمار را فراهم می آورد.


مناطق شهری نقطه اتصال ومسیر کوتاه

این پروژه به شکل ناباورانه ای در یکی از مناطق ارزشمند استانبول ودر نقطه اتصال بیلیک دوزو از یک سمت ومنطقه اسن یورت با ناحیه آوجیلار قرار گرفته است. مجاورت بزرگراه ای 5 ودسترسی مستقیم شما از منزل به این بزرگراه بعلت نقطه اتصال بودن آن باعث می گردد تا شما به تمامی مسیر ها دستیابی داشته باشید.

 


 خرید آپارتمان در استانبول 

قیمت آپارتمان در استانبول 

💻 بانک اطلاعات مهاجرتی
Www.bia2istanbul.com
💻 بانک اطلاعات املاک استانبول
Www.bia2istanbul.com/home
📱شماره موبایلمون در واتساپ
905372383663+
989122764297+
مستقیم:
905528545120+
آدرس کانال ما:

https://t.me/biatooistanbul

آدرس گروه ما :

https://t.me/Biatoistanbul