Previous Next

هزینه مراسم عروسی روی کشتی

شاید برای شما هم این سوال  پیش آمده باشد که هزینه اجاره کشتی ها برای برگزاری مراسم در استانبول چقدر است. 

 اول بهتر است بدانید که رویایی ترین عروسی ها به جهت مناظر ناب و زیبا آب و هوای بی نظیر و جزیره های متعدد   در استانبول برگزار می شود و از کشورهای مختلف ، اروپا ، چین ، کانادا و آمریکا برای برگزاری مراسم به استانبول می آیند  و برگزاری اینگونه مراسم ها تبدیل به یک تخصص حرفه ای شده است.پس اگر قصد برگزاری مراسم عروسی در استانبول را دارید شک نکنید که تصمیم درستی گرفته اید. 

هزینه های برگزاری عروسی روی کشتی در استانبول 

بازار گرفتن مراسم روی کشتی در استانبول آشفته بازاریست و هر کس قیمتی اعلام میکند ، و متاسفانه واسطه های زیادی ما بین کار قرار می گیرند ، که در آخر شما نسبت به پولی که پرداخت می کنید رضایت مندی مناسبی ندارید بنابراین تمام تلاشتان را انجام دهید تا این کار برای شما بدون واسطه انجام شود و بتوانید به اندازه ای که پول پرداخت می کنید خدمات دریافت کنید.

هزینه ی اجاره یک کشتی مناسب و آبرومند برای برگزاری مراسم از 19000 لیر آغاز می شود یقینا قیمت های پایین تر از این هم وجود دارد اما شما می خواهید روزی به یاد ماندنی و امن در کنار عزیزانتان داشته باشید پس دقت لازم به سوابق برگزار کننده پرسنل خدمات دهنده برای حفظ آبرو و آرامش شما عزیزان توصیه می شود.

آیا برگزاری مراسم رو کشتی مقرون به صرفه است ؟ 

با تحلیلی که کارشناسان ما انجام داده اند بله ، این روزها قیمت برگزاری مراسم در ایران سرسام آور است ، با همان پولی که شما برای یک شب عروسی نیمه مجلل در ایران هزینه می کنید می توانید خیلی شیک و مجلسی مهمانان خود را به ترکیه برای مراسم عروسی دعوت کنید و حتی اگر شما هزینه ی اقامت و تهیه بلیط برای  اقوام درجه یک و خاله و عمو و عمه را هم برای 2 الی 3 روز بگیرید هزینه ها از ایران کمتر است.

شرح خدماتی که ما به شما ارائه خواهیم داد

خدمات ما به صورت دیتیل و به درخواست مشتری 

1-روزرو کشتی به صورت دلخواه مشتری باظرفیت 20 نفره به بالا معمولی و لاکچری 

2- گل آرایی ، تزئینات و ساخت دکورو دیزاین  به درخواست مشتری 

3- اجرای موزیک زنده و لابی با خواننده دلخواه به درخواست مشتری.

4- پذیرایی شیرینی و میوه ، صبحانه و نهار و شام با تنوع غذایی بسیار بالا و بهره گیری از آشپزهای نرمال و بین المللی  به درخواست مشتری

5-پذیرای با بیش از 20 نوع نوشیدنی نامحدود به درخواست مشتری

6- بهره گیری از پرسنل بسیار مجرب و سرویس دهی به صورت normal  و یا  vvip  به درخواست مشتری 

7- عکاسی و فیلمبرداری با بهره گیری از عکاسان معمولی و یا مجرب ، با در اختیار داشتن تجهیزات نرمال عکاسی و فیلمبرداری ویا  تجهیزات سینمایی و بسیار تخصصی به درخواست مشتری 

8- خرید بلیط تهران استانبول و رفع مشکل محدودیت تردد بین کشورها ) در زمان کووید 19( vip

9-رزور هتل،  ویلا برای صاحبین مراسم و میهمانان  normal ، vip، vvip و لاکچری به درخواست مشتری 

10- تامین وسیله ایاب وذهاب ، برای مشتریان هتل های وی آی پی کشتی از درب هتل و یا اتومبیل های لوکس ، بی ام و ، پورش ، فراری ، بوگاتی ، مازراتی و ... ، و برای هتل های معمولی تاکسی ، ون و اتوبوس بسته به تعداد مسافرین در اختیار شما گذاشته می شود. 

توجه داشته باشید که شما می توانید ارائه خدمات را به دلخواه انتخاب نمایید و هزینه ی برگزاری مراسم دقیقا به نحوه سفارش شما بستگی دارد پس با ما تماس بگیرید و بگویید دقیقا چه نوع  خدماتی را درخواست دارید ، ما بررسی خواهیم کرد و پس از 1 روز قیمت را اعلام خواهیم نمود.