باباجان هولدینگ


همه چیز درباره باباجان هولدینگ 

هلدینگ ساختمانی باباجان یکی از معتبرترین سازنده های آپارتمان در ترکیه ، به صورت مجتمع و رزیدانس و هتل هستند. کار و سرمایه گذاری در این هلدینگ به صورت خانوادگی فعالیت می کنند.

علی باباجان ، ابراهیم باباجان و محمت باباجان از صاحبان باباجان هلدینگ هستند ، این مجموعه بزرگ سرمایه گذاری در قسمت های مختلف استانبول اروپایی دارای پروژه هایی عظیم مثل باباجان پرمیوم ، باباجان پالاس ، باباجان پرایم سوئیت و باباجان پورت رویال هستند.

دامنه فعالیت این هولدینگ منحصر به ساخت آپارتمان نیست.

چند سال پیش وقتی دولت ترکیه خبر از ساخت کانال استانبول داد ، این هولدینگ ۱۰ ها زمین با مساحت های بسیار بزرگ را در کنار این کانال خریداری کرده و به مرور قصد دارد بعد از نهایی شدن و آغاز به کار ساخت کانال استانبول ، شروع به ساخت این زمین ها کند.

زمین هایی که در موازات  کانال استانبول به رونق شدیدی می رسند چون این کانال در آینده ای نه چندان دور محلی برای اقامت و تفریح  توریست ها تبدیل  خواهد شد .

توصیه های اقتصادی

به شدت توصیه می کنیم از زمانی که هولدینگ باباجان به سمت پیش فروش واحد های خود  در کنار کانال استانبول رفت حتما در این زمینه سرمایه گذاری کنید.

سر سبز و بکر بودن این مناطق شروع به کار تاکسی های دریایی و شروع ساخت و ساز کافه ها و … رونق اقتصادی بسیار زیادی به این منطقه خواهد داد و برای ترکیه بسیار پول ساز خواهد بود.

اما از نظر زیست محیطی و به گفته کارشناسان بسیار مضر برای محیط زیست و اکو سیستم است .

اکرم امام اوغلو  شهردار استانبول یکی از مخالفان سر سخت ساخت کانال استانبول است که تا کنون اعتراض ها و مخالفت های جدی او تاثیری در تصمیم رجب طیب اردوعان نداشته است.

هولدینگ باباجان در ویدیویی مشخصات زمین های خود را اعلام نموده است ، و قصد فروش برخی از این زمین ها را دارد ، چنانچه قصد خرید عرصه ( زمین ) و سرمایه گذاری در این زمینه دارید ، با ما در ارتباط باشید.

معرفی باباجان پورت رویال

همه چیز درباره پروژه باباجان پورت رویال

Babacan Port Royal باباجان پورت رویال

Babacan Port Royal یک پروژه یکپارچه است که از چهار ساختمان مجزا در Küçükçekmece تشکیل شده است.دوساختمان به منظور واحدهای مسکونی یا سرمایه گذاری است.و یک ساختمان تجاری متصل به آن شامل مغازه هاست و آخرین ساختمان مسکونی خانوادگی می باشد.

این پروژه شامل واحدهای ۰ + ۱ تا ۱+۳ خوابه است. اگر بخواهید از دسترسی های این پروژه بدانید باید بگوییم ، این پروژه ۱۰ دقیقه تا فرودگاه آتاتورک ، ۵ دقیقه تا بزرگراه E5 و خط Metrobus ، بیست دقیقه با مرکز خرید استانبول ، ۳۰ دقیقه تا میدان تقسیم، فاصله دارد.

مرکز تناسب اندام سونا ، مرکز درمانی و اتاق ماساژ ،حمام ترکی و حمام بخار، استخرهای روباز و سرپوشیده، اتاق کنفرانس و سینما نگهبانی بیست و چهار ساعته از امکانات رفاهی این پروژه است .

تحلیل رشد این پروژه 

از نظر سرمایه گذاری و بررسی کارشناسان ما ، از سال گذشته این پروژه شاهد رشد قیمتی پنجاه درصدی بوده و به جهت راه اندازی نشدن بلوک های در حال ساخت هنوز رشد اصلی خود را تجربه نکرده است ، و شاهد رشد این پروژه در ماه های آتی خواهیم بود ، این رشد از ۳۰ درصد به بالا خواهد بود.

معرفی باباجان پرمیوم

همه چیز درباره پروژه باباجان پرمیوم

Babacan permium باباجان پرمیوم 

پروژه باباجان پریمیوم در منطقه اسنیورت و در مجاورت بزرگراه E5 قرار دارد.این پروژه دارای ۴ رزیدانس خانوادگی ۲۲طبقه و یک برج ۴۰طبقه میباشد و در کل ۱۰۱۰ واحد آپارتمان با ۵۲ واحد مغازه در نظر گرفته شده است

واحدهای این مجتمع یکخواب، دوخواب و سه خواب هستند که قیمت واحدها در پایین صفحه درج شده است.

امکانات پروژه باباجان پریمیوم بیلیکدوزو
پروژه باباجان پریمیوم بعنوان یک محل زندگی مدرن و استاندارد و متفاوت طراحی شده است که در آن شما خواهید توانست در یک محیط دنج و به دور از استرس های روزانه زندگی نمایید.

در این پروژه برای رده های سنی مختلف نقاط خاص مثل دریاچه مصنوعی استخر رو باز تالار ، رستوران ها و سایر امکانات برای اوقات فراغت شما در نظر گرفته شده است.

در بین مجتمع ها فضای سبز بسیار شیک با حوض های آب به همراه یک استخر بزرگ و استخر مخصوص کودکان تعبیه شده است. محل بازی کودکان به همراه محلی برای پیاده روی و ورزش در نظر گرفته شده است.

سالن های ورزش و بدنسازی بسیار مجهز، سالن یوگا، سالن تنیس و بسکتبال واقع در مجتمع برای ساکنین در نظر گرفته شده است. اتاق نمک، سونای بخار و خشک از دیگر امکانات این مجموعه می باشد.

تحلیل رشد این پروژه 

از نظر سرمایه گذاری و بررسی کارشناسان ما ،  واحد های مسکونی این پروژه رشد خوبی در سال های گذشته داشته است ،در مورد اینکه آیا باز هم این پروژه گران شود یا خیر، بایدبگوییم چون این پروژه به اتمام رسیده و تقریبا ۸۰ درصد این پروژه فروخته شده است حداقل تایک سال آینده شاهد رشد قیمت این پروژه نخواهیم بود مگر اینکه قیمت لیر نسبت به دلار یا یورو افت داشته باشد. اما درباره ، پروژه های تجاری این پروژه ، شاهد رشد قیمت تا ۵۰ درصدی خواهیم بود، اکثر واحدهای تجاری باباجان پرمیوم فروخته شده و تعداد کمی باقی مانده است.

برای خرید واحد های تجاری باباجان پرمیوم باید بگوییم واحد تجاری دست دوم به بیا تو استانبول سپرده می شود، چنانچه درخواست خرید ، واحدتجاری در باباجان پرمیوم یا خرید واحد مسکونی دراین پروژه هستید، باکارشناسان ما در ارتباط باشید .