کار در ترکیه

پردرآمدترین شغل های ترکیه

پردرآمدترین شغل های ترکیه

اگر قصد کار در ترکیه را دارید، لیستی از پردرآمد ترین مشاغل در ترکیه را در این مطلب خواهید خواند. در برخی مشاغل شما می ‌توانید با همان تخصصی که دارید، بیشترین درآمد را داشته باشید.برای خیلی ها سوال است که چطور می توانند صاحب پردرآمدترین شغل در ترکیه باشند. بازار کار در ترکیه خوب است. اگر صاحب یک کسب و کار خوب در ایران هستید بد نیست بدانید که همان شغل در ایران احتمالا درآمد کمتری را نسبت به ترکیه نصیب تان خواهد کرد. علاوه بر آن هزینه ثبت شرکت در ترکیه اگر یک مشاور خوب داشته باشید که شما را راهنمایی کند بسیار مقرون به صرفه است. در این مورد می ‌توان لیست زیر را جزو پردرآمدترین مشاغل ترکی به حساب آورد.

جراحی، تخصص همیشه پر درآمد!

فرقی نمی‌ کند کجای دنیا هستید، در هرجا که باشید احتمالا جراحی یکی از مشاغل پردرآمد در آن منطقه باشد. ترکیه نیز از این قاعده جدا نیست. بسته به ‌تخصص و جایگاهی که در جراحی دارید، می ‌توانید درآمد مختلفی را داشته باشید. جراحان مغز و اعصاب در ترکیه بهترین درآمد را دارند.

برنامه نویسی، حرفه پردرآمد برای خوداشتغالی

 برنامه نویسی را به عنوان پردرآمدترین شغل در ترکیه  معرفی میشود. به عنوان یک برنامه نویس می ‌توانید در شرکت‌ های مختلف و بزرگ ترکیه پروژه بگیرید و کسب درآمد کنید. برنامه نویسی از آن دست شغل‌ هایی است که نه فقط در ترکیه که در هر کجای دنیا باشید می‌توانید به صورت فریلنسری از آن درآمد کسب کنید.

مدیر مالی، حرفه محبوب رشته‌های اقتصادی

نظارت بر کار و امور مالی شرکت‌ ها یکی از اصلی ترین بخش های هر شرکت است. برای تخصص در این حرفه بایستی در یکی از رشته ‌های اقتصاد، امور مالی، بانکداری یا تجارت تحصیل کرده باشید. تجربه شما در هرکدام از این حرفه ‌ها می تواند برگه برنده تان باشد.

مدیر بازاریابی، رقابتی ترین شغل در دنیای دیجیتال

بازاریابی یکی از اصلی ترین بخش های هر کسب و کاری است. با دیجیتال شدن کسب و کارها و رونق برند سازی در بستر اینترنت، یکی از پر درآمد ترین شغل‌ ها را همین بخش بازاریابی به خود اختصاص داده است. کسب و کارها و شرکت ها در ترکیه معمولا برای این بخش از مسئولان شرکتی، سر کیسه را شل می کنند تا بیشترین بازه را داشته باشند. برای تخصص در این رشته باید دانش آموخته رشته ‌هایی مثل اقتصاد و مدیریت باشید. ضمن اینکه تجربه کاری تان نیز می ‌تواند تاثیر مثبتی بر تایید شما بگذارد.

خلبانی، باپرستیژترین حرفه در دنیا

شاید کمی غیر معمول به نظر برسد که بخواهید بدون هیچ تخصص و حرفه ‌ای هوس خلبانی و پرواز در آسمان ترکیه را داشته باشید. اما همین حرفه سخت و تخصصی، در حالت عادی و کمترین میزان حقوق یکی از پردرآمدترین مشاغل ترکیه است. یک خلبان نیز به طور متوسط ۱۰ تا ۱۶ هزار لیر حقوق دریافت می‌کند.

توسعه نرم افزاری ، شغلی برای تمام فصول!

بله تمام فصول! اگر یک توسعه دهنده نرم افزار باشید احتمالا بدانید چگونه در عرض چند ثانیه راحت ترین کارها پیچیده و پیچیده ترین کارها راحت می شود. برای تخصص در این رشته بایستی در رشته الکترونیک یا کامپیوتر حرفی برای گفتن داشته باشید.

شغل بیمه، ضمانتی تا آخر عمر

در صورتی که بخواهید در زمینه بیمه به سود بالایی در ترکیه برسید، بایستی یک آژانس یا شرکت بیمه تاسیس کنید تا بتوانید با توانایی بازاریابی خود به حاشیه سود چشمگیری دست پیدا کنید. شرکت های بیمه درمانی خصوصی ترکیه از مشاغل پردرآمد این کشور هستند.

بوفه کوچک از غذاهای خوشمزه

تا اینجا با مشاغلی روبرو بودیم که نیاز به تخصص  و مهارت داشتند. اما نگران نباشید. بوفه و غذا و رستوران از جمله مشاغل پردرآمدی است که در هر کجا از جمله ترکیه که به غذا اهمیت می دهند، همیشه پردرآمد و پرسود بوده است. سالن های غذا، سالن های زیبایی مخصوص خانم ها و باشگاه هایی که فقط مخصوص به خانم ها باشد، نیز می تواند بازدهی خوبی در ترکیه داشته باشد.

متخصص تغذیه! همیشه پولساز!

متخصصان تغذیه با داشتن دانش و تخصص در این زمینه معمولا در بیمارستان ها یا کلینیک های خصوص مشغول به کار هستند. این حرفه از جمله پردرآمدترین مشاغل ترکی محسوب می شود. ضمن اینکه با افزایش چاقی و استقبال افراد از برنامه های رژیمی، این شغل همیشه صدر جدول شغل های درآمدزای ترکیه محسوب می شود.

پردرآمدترین شغل در ترکیه برای خانم ها

بر خلاف ایران، تفاوتی در بین درآمد مشاغل بین خانم ها و آقایان وجود ندارد. در بین مشاغل در نظر داشته باشید که در برخی از شغل‌ها مانند امور بیمارستانی، معاملات واجد شرایط دولتی یا فعالیت در دفاتر قانونی ترکیه تنها افراد دارای مجوز شهروندی ترکیه امکان کار در این مشاغل را دارند. ضمن اینکه در برخی از مشاغل، شما نیاز به تسلط کامل بر زبان ترکی دارید. بنابراین در صورتی که مسلط به زبان انگلیسی هستید، هر چه سریع تر تسلط تان را بر روی زبان ترکی، بیشتر کنید. از جمله شغل هایی که برای خانم ها درآمد بالایی دارد می توان شغل های زیر را نام برد:

 • پزشک و متخصص جراحی با میانگین درآمد ماهانه ۱۴.۶۰۰ تا ۴۵.۲۰۰ هزار لیر در ترکیه
 • قاضی دادگاه با میانگین درآمد ماهانه ۱۲.۲۰۰ تا ۳۷.۹۰۰ هزار لیر در ترکیه
 • وکالت با میانگین درآمد ماهانه ۹.۹۰۰ تا ۳۰.۷۰۰ هزار لیر در کشور ترکیه
 • مدیر بانک با میانگین درآمد ماهانه ۹.۳۲۰ تا ۲۸.۹۰۰ هزار لیر در ترکیه
 • مدیر اجرایی CEO با میانگین درآمد ماهانه ۸.۷۴۰ تا ۲۷.۱۰۰ هزار لیر در کشور ترکیه
 • مدیر ارشد مالی CFO با میانگین درآمد ماهانه ۸.۱۶۰ تا ۲۵.۳۰۰ هزار لیر در ترکیه
 • ارتودنسی و جراح دندانپزشکی با میانگین درآمد ماهانه ۷.۸۷۰ تا ۲۴.۴۰۰ هزار لیر در ترکیه
 • استاد دانشگاه با میانگین درآمد ماهانه ۶.۹۹۰ تا ۲۱.۷۰۰ هزار لیر در کشور ترکیه
 • خلبانی با میانگین درآمد ماهانه ۵.۸۳۰ تا ۱۸.۱۰۰ هزار لیر در ترکیه
 • مدیر بازاریابی با میانگین درآمد ماهانه ۵.۲۴۰ تا ۱۶.۳۰۰ هزار لیر در ترکیه

  پردرآمدترین شغل خانگی در ترکیه

  بسیاری از مشاغل این روزها به صورت دورکاری است و نیاز به اینترنت و لپتاپ دارد. در صورتی که قصد کار در ترکیه را دارید، می توانید از هر جایی که هستید، مشاغل خانگی زیر را به عنوان منبع درآمد در ترکیه در نظر داشته باشید:

  • شغل های هنری و ساخت زیورآلات
  • آشپزی و خدمات خانه داری
  • خدمات آرایشگاه در خانه
  • مشاغل اینترنتی و دورکاری
  • ترجمه و تایپ
  • ساخت طلا
  • بازاریابی و تحقیق بازار
  • اینفلوئنسر
  • آموزش آنلاین زبان یا تخصص

  اصلی که در زمینه پیدا کردن کار در ترکیه و استانبول باید در نظر داشته باشید، تسلط و تبحر شما به زبان انگلیسی و رشته تخصصی خودتان است. برای کار در ترکیه شما به مجوز کاری و شهروندی ترکیه نیاز دارید. مشاغل پردرآمد ترکیه نیاز به تسلط شما در زمینه تخصص  دارد.

   

  مشاوره خرید ملک دراستانبول رایگان

 • اگر قصد خرید آپارتمان در استانبول را دارید می توانید با مشاوران ما درارتباط باشید.

  لطفا  مارا در آپارات  ، اینستاگرام ، یوتوب ، فیس بوک ، دنبال نمایید.

  تماس در واتساپ: ۹۰۵۳۷۲۳۸۳۶۶۳+

  تماس مستقیم:    ۹۰۵۵۲۸۵۴۵۱۲۰+

  ۹۰۵۳۱۸۲۶۰۰۸۳+

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x